Geslaagden in het voortgezet onderwijs vanuit Staphorst

Foto: Nieuws.nl

Hieronder een opsomming van geslaagden van het leerseizoen 2020/2021 waarvan de school de namen publiceerde. De lijst kan nog aangevuld worden. Aanvulling doorgeven.

Pieter Zandt locatie Staphorst Vmbo – mavo (alle namen)

  • Thomas Bisschop, Rouveen
  • Jannick Bloemert, Punthorst
  • Kars Bouwman, Staphorst
  • Inge Brand, Punthorst
  • Sanne Brand, Staphorst
  • Karlos Brand, Staphorst
  • Tjitze Bruintjes, Staphorst
  • Arnoud Compagner, Nieuwleusen
  • Leonie Coster, Staphorst
  • Roelien Coster, Staphorst
  • Arne van Dijk, Staphorst
  • Justin Dunnink, Staphorst
  • Jorinde Hattem, Staphorst
  • Mirja Hokse, Punthorst
  • Nicolien den Hollander, Staphorst
  • Daniëlle Holterman, Staphorst
  • Arjen Huls, Staphorst
  • Joëlle Huls, Staphorst
  • Jesina Jaspers Faijer, Rouveen
  • Michiel Koobs, Rouveen
  • Anne-Lynn Kooiker, Staphorst
  • Simone Korterink, Staphorst
  • Reinald de Lange, Staphorst
  • Edward Mostert, Balkbrug
  • Dirk-Jan Mulder, Rouveen
  • Annelie Mussche, Staphorst
  • Paul Mussche, Staphorst
  • Ruben Nobel, IJhorst
  • Dineke Romkes, Rouveen
  • Fennie Russcher, Staphorst
  • Giliam Snippe Noordscheschut
  • Esther Talen, Staphorst
  • Johannes Troost, Staphorst
  • Joran Troost, Punthorst
  • Jesse Veijer, Staphorst
  • Klaasjan Vogelzang, Staphorst
  • Ben Ymker, Meppen

Havo – Pieter Zandt Kampen

  • Hermen van Arnhem, Staphorst
  • Yarco Bloemert, Staphorst
  • Niklas Brand, Staphorst
  • René Huls, Staphorst
  • Julia Jansen, Staphorst
  • Judith Kin, Staphorst
  • Britt Kooiker, Staphorst
  • Joanne Kooiker, Staphorst
  • Julia Kooiker, Staphorst
  • Hendry Mussche, Staphorst
  • Daniëlle Mussche, Staphorst
  • Yvonne Mussche, Staphorst
  • Lyanne Nijboer, Staphorst
  • Charlotte Slager, Staphorst
  • Clarisa Slager, Staphorst
  • Elvira Smink, Punthorst
  • Geanne Stens, Staphorst
  • Annika Timmerman, Staphorst
  • Daniël Troost, Staphorst
  • Aranka Tuin, Staphorst
  • Harm Visscher, Staphorst

Vwo – Pieter Zandt Kampen

  • Xander Akkerman, Staphorst
  • Esther Balder, IJhorst
  • Sandor Bisschop, Rouveen
  • Rhodé de Boer, Staphorst
  • Lucas Diepenbroek Putten
  • Jurrian Dunnink, Staphorst
  • Carlos Dunnink, Staphorst
  • Inge Kisteman, Nieuwleusen
  • Anne-Marie Mussche, Staphorst
  • Klaasje den Ouden, Staphorst
  • Luuk Schuurman, Dalfsen
  • Carin Smink, Punthorst

Mavo – CSG Dingstede Meppel

  • Ronin Faber Staphorst
  • Mandy Keuning Staphorst
  • Dave Kooiker Staphorst

Havo – CSG Dingstede Meppel

  • Harmen Admiraal Staphorst
  • Wesley Eggink Staphorst
  • Deveney Kooiker Staphorst
  • Sanne Lindeboom Staphorst
  • Bram Schra Staphorst
  • Martin Slager Staphorst
  • Iris Vetketel IJhorst

Vwo – CSG Dingstede Meppel

  • Esmay Bisschop Staphorst
  • Daniëlle de Boer Staphorst
  • Loes Feitsma Staphorst
  • Kayleigh Hofstede Staphorst
  • Ruben Kuiper Staphorst
  • Brenda Smit Staphorst

Lees ook: Geslaagden in het voortgezet onderwijs 2020 op een rij

Dossier: Onderscheidingen