Geslaagden in het voortgezet onderwijs 2020 op een rij

Foto: Onderwijsgek

Gisteren kregen onderstaande jongelui te horen dat ze geslaagd waren. Met de gegevens van de volgende scholen: Pieter Zandt in Kampen en Staphorst, CSG Dingstede en Stad & Esch in Meppel.

Vermeld zijn de leerlingen vanuit de gemeente Staphorst en Balkbrug (Westerhuizingerveld) op de genoemde scholen, gegroepeerd naar de aard van de opleiding.

Pieter Zandt scholengemeenschap

Vmbo-BB Techniek

  • Aaldrik Mostert, Balkbrug
  • Sander Mussche, Staphorst
  • Stefan Mussche, Staphorst
  • Pieter Troost, Staphorst

Vmbo-BB Zorg & Welzijn

  • Daniël Boer, Staphorst

Vmbo-KB Techniek

  • Jaron Bijker, Rouveen
  • Hermander Bloemert, Punthorst
  • Remco Doldersum, Rouveen
  • Herbert Dunnink, Staphorst
  • Bart van Eck, Staphorst
  • Remco Hulst, Staphorst
  • Ruben Jansen, Staphorst
  • Leander Kuijers, Staphorst
  • Marnick van Leeuwen, Staphorst
  • Hendrik van Veen, IJhorst

Vmbo-KB Economie & Ondernemen

  • Claudia Heide, Staphorst
  • William Huls, Staphorst
  • Julia Slager, Staphorst
  • Carolien van Veen, Staphorst

Vmbo-KB Zorg & Welzijn

  • Claudia Crediet, Staphorst
  • Annemarie Dons, Rouveen
  • Rosan Haasjes, Staphorst
  • Juliëtte Huizer, Staphorst
  • Marion Noordam, Staphorst

MAVO – Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

  • Reinier Balder, IJhorst
  • Andrea van den Berg, Staphorst
  • William Bijker, Rouveen
  • Robert Bisschop, Rouveen
  • Judith Boldewijn, Staphorst
  • Bernard Brakke, Staphorst
  • Markus Brand, Staphorst
  • Xandro Brand, Staphorst
  • Dianne Compagner, Staphorst
  • Marnick Dominé, Staphorst
  • Lisa van Elp, Staphorst
  • Marisha Hengsteboer, Staphorst
  • Joëlle van der Horst, Staphorst
  • Marlissa Hulst, Punthorst
  • Xander Jansen, Staphorst
  • Herman Kemp, Punthorst
  • Herman Kin, Staphorst
  • René Kisteman, Rouveen
  • Henrieke Kooiker, Staphorst
  • Mariëlle Krale, Staphorst
  • Mark Krale, Rouveen
  • Alyda Kruidhof, Staphorst
  • Jeroen Kuiper, Rouveen
  • Joran Kuiper, Staphorst
  • Florian van Leeuwen, Staphorst
  • Jasper Mulder, Staphorst
  • Rosalyn Mussche, Staphorst
  • Hester Mussche, Staphorst
  • Daniël Mussche, Staphorst
  • Jarno Mussche, Staphorst
  • William Oosterling, Staphorst
  • Ruben Ritsma, Rouveen
  • Vera Roo, Staphorst
  • Joëlle Russcher, Staphorst
  • Sander Schoenmaker, Staphorst
  • Margreet Slager, Staphorst
  • Nico Slager, Staphorst
  • Ruben Slager, Staphorst
  • Jonathan Stoel, Staphorst
  • Annelie Talen, Staphorst
  • Wendy Veijer, Staphorst
  • Liset Visscher, Rouveen
  • Esther de Wit, Rouveen

HAVO – Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

  • Marlissa Benard, Staphorst
  • Janieke Bisschop, Rouveen
  • Anja Boldewijn, Staphorst
  • Elselien Bouwman, Staphorst
  • Sharon Brakke, Staphorst
  • Reindert Jan Brouwer, Staphorst
  • Larissa Compagner, Staphorst
  • Senna Courtz, Rouveen
  • Karla Dunnink, Staphorst
  • Alianne Dunnink, Staphorst
  • Judith Hagen, Staphorst
  • Eljan Heutink, Rouveen
  • Clariska Huls, Staphorst
  • Janick van Kesteren, Staphorst
  • Liselotte Kin, Staphorst
  • Thamara Kloosterman, Staphorst
  • Joanne Kooiker, Rouveen
  • Michelle Kuiper, Staphorst
  • Karin Mostert, Balkbrug
  • Hermen Roo, Staphorst
  • Arianne Russcher, Staphorst
  • Annelie Slager, Staphorst
  • Mattanja Timmerman, Staphorst
  • Gerlinde Tippe, Staphorst
  • Jeanine Troost, Staphorst
  • Jasper Troost, Staphorst
  • Cherine Vos, Staphorst

VWO – Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs

  • Gerbert Bouwman, Staphorst
  • Renate Crediet, Staphorst
  • Annemijn van der Horst, Staphorst
  • Matthijs de Jong, Staphorst
  • Jasper Kooiker, Rouveen
  • Niels Kooiker, Staphorst
  • Gerben Koster, Staphorst
  • Lawrence Talen, Staphorst
  • Corine Ubak, Staphorst
  • Jacqueline Veijer, Staphorst
  • Sophie Veijer, Staphorst
  • Hilline van de Zandschulp, Staphorst

CSG Dingstede in Meppel

MAVO – Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

  • Noa Gruppen, IJhorst
  • Rhona Roest, Staphorst
  • Sifra Talahatu, Staphorst
  • Talitha Wiebenga, IJhorst

HAVO – Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

  • Hester de Boer, Staphorst
  • Marit Compagner, Staphorst
  • Nikki Haasjes, Staphorst
  • Esther Hofstede, Staphorst
  • Marlin Kappert, IJhorst
  • Naomi Mussche, Rouveen
  • Rick Trompetter, Rouveen
  • David-Jan Woudman, Staphorst

VWO – Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs

  • Tomas Diepenmaat, Staphorst
  • Elva Lindeboom, Rouveen
  • Dave Prins, IJhorst
  • Melissa Timmerman, Staphorst
  • Lee-Ann Tissingh, Staphorst
  • Justin Veerman, Staphorst

Stad & Esch Meppel

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

  • Sander Benne, Staphorst
  • Shanazzar George, Staphorst
  • Nicole ten Hoeve, Staphorst
  • Indy Rienties, Staphorst
  • Myrthe Talen, Staphorst
  • Kayan Tiemens, Staphorst

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg

  • Jeffrey Bloemert, Staphorst
  • Bjorn van Dijk, Staphorst
  • Saskia Compagner, Rouveen
  • Tara Halfmouw, Staphorst
  • Jesse de Koe, Staphorst
  • Laurèn Moorman, Staphorst
  • Ruben Schra, Staphorst
  • Dewin Slomp, Staphorst
  • Mylan Tissingh, Staphorst
  • Niek Vogelzang, Staphorst

VMBO – Theoretische leerweg

  • Maaike Gruppen, IJhorst
  • Anouk Hofstede, Staphorst
  • Jacky Hulst, Staphorst
  • Hessel Prakken, IJhorst
  • Tom Reurink, Staphorst
  • Merel van der Sluis, Staphorst
  • Kyran Steenbergen, Staphorst
  • Indi Troost, Staphorst
  • Ruben Vos, Staphorst
  • Yoran de Weerd, Staphorst

HAVO – Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

  • Michal Duda, Staphorst
  • Ashley de Graaf, Staphorst

VWO – Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs

  • Bart Gruppen, IJhorst
  • Rouveen, Fatma Mohamed, Rouveen
  • Maran Rosmalen, IJhorst

Lees ook: Geslaagde examenkandidaten voortgezet onderwijs 2017