Geslaagde examenkandidaten voortgezet onderwijs 2017

Foto: Familie Cromwijk

Vandaag kregen onderstaande personen te horen dat ze geslaagd waren. Vermeld zijn de leerlingen van: Stad & Esch, de Ambelt en AOC Terra in Meppel. Pieter Zandt scholengemeenschap uit Kampen en van de nevenvestiging in Staphorst, Greijdanus in Meppel en Zwolle en CSG Dingstede in Meppel.

Stad & Esch Beroepencollege Meppel

VMBO Basis- en Kaderberoepsgerichte Leerweg

Bouwtechniek

  • Martijn Klosse, Staphorst

Consumptief – horeca

  • Demi Korterink, Staphorst
  • Basten Moorman, Staphorst

Elektrotechniek

  • Sean-Paul Harsevoort, Staphorst

Handel en administratie

  • Deborah Knipmeijer, Staphorst

Metalektro

  • Albert-Jan Nijenbrink, Staphorst
  • Dylan Timmerman, Staphorst

Voertuigentechniek

  • Kajeevan Balakumar, Staphorst
  • Mark Bisschop, Staphorst
  • Milan Faber, Staphorst
  • Lars Heutink, IJhorst
  • Roy Kamphuis, Staphorst
  • Jaron Schra, Staphorst
  • Marc Slager, Staphorst
  • Matthias Visscher, Staphorst

Zorg en welzijn – breed

  • Karlijn Katoele, IJhorst
  • Lavinia Roo, Staphorst

De Ambelt Meppel:

Voertuigentechniek

  • Bram Piest, IJhorst

AOC Terra Meppel:

BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG

  • Richard Boer, Rouveen
  • Klaas Dunnink, Punthorst
  • Marcha Hoorn, Staphorst
  • Alwin Hulst, Punthorst
  • Omica Meinen, Staphorst
  • Jorik Olsman, Rouveen

KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG

  • Ricardo Bloemert, Staphorst
  • Dennis Brand, Staphorst
  • Iris de Weerd, Staphorst

Pieter Zandt Kampen:

Gecertificeerd voor Praktijkonderwijs:

  • Joël Raatgever, Rouveen
  • Anne-Ruth Schra, Staphorst
  • Alex Veijer, Staphorst

LEERWERKTRAJECT

  • Aline Mussche, Staphorst

BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG

  • Rosanne Bisschop, Staphorst
  • Remco Coster, Staphorst
  • Gerlise Seegers, Staphorst
  • Thomas Stegeman, Staphorst
  • Johan Visscher, Rouveen

KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG

  • Henrieke Bloemert, Punthorst
  • Christa Boer, ELIM
  • Herwin Coster, Staphorst
  • Lisette Giethoorn, Nieuwleusen
  • Hessel van der Haar, Staphorst
  • André Jacobs, Hoogeveen
  • Romy de Joode, Nieuwleusen
  • Robert Koekoek, Hollandscheveld
  • Benjamin Kooiker, Rouveen
  • Ariën Koolmees, Staphorst
  • Agnes Kuiper, Staphorst
  • Hennieke Meesters, Hasselt
  • Derrick Mulder, Staphorst
  • Henk-Jan Mulder, IJhorst
  • Nelis den Ouden, Staphorst
  • Danique Smink, Punthorst
  • Joost Talen, Staphorst
  • Annelie van Veen, IJhorst
  • Jonathan van der Veen, Nieuweroord
  • Ruben van der Veen, Nieuweroord
  • Carola Veldman, Punthorst
  • Bart de Weerd, Staphorst
  • Janita Wildeboer, Staphorst
  • Paul de Wit, Rouveen

Greijdanus Zwolle – vmbo

Basisberoepsgerichte Leerweg

  • Wilbert  Bouwmeester, Rouveen
  • Kelly  Huisman, Rouveen

Kaderberoepsgerichte Leerweg

  • Nathan  Bisschop, Rouveen
  • Vincent  Harink, Rouveen
  • Roy  Stegeman, Staphorst

Greijdanus Meppel – vmbo

Basisberoepsgerichte Leerweg

  • Rosanne Bisschop, Staphorst
  • Carline Kisteman, Rouveen
  • Malyza Pouwels, Staphorst

Kaderberoepsgerichte Leerweg

  • Justin Boldewijn, Staphorst
  • Joan Knoll, Rouveen
  • Melissa Nijboer, Rouveen
  • Raymond Redder, Staphorst
  • Gerwin Veijer, Rouveen
  • Daphne Vos, Staphorst

Theoretische Leerweg

  • Lorraine de Boer, Staphorst
  • Kasper Boldewijn, Rouveen
  • Carlos Dunnink, Staphorst
  • Monique Harink, Rouveen
  • Cilia Horstede, Rouveen
  • Jessica Hulst, Rouveen
  • Richard Kiekebos, Staphorst
  • Sander Kruidhof, Rouveen
  • Marit Leeftink, Staphorst
  • Karla Mijnheer, Rouveen
  • Jasmijn Spijker, Rouveen
  • Marijn Stegeman, Staphorst
  • Elvira Ubak, Staphorst
  • Angela Vos, Staphorst

Stad & Esch Lyceum Meppel

VMBO Theoretische leerweg

  • Isabeau Brouwer, IJhorst
  • Jennifer van Elp, Staphorst
  • Indy Hofman, Staphorst
  • Eva Jonkers, Staphorst
  • Kajan Katoele, Staphorst
  • Jordy Klooster, Staphorst
  • Floris Popma, Staphorst
  • Zohra Rahimi, Staphorst
  • Fatma Sharif Mohamed, Rouveen
  • Lars Troost, Staphorst
  • Max Veijer, Staphorst

Pieter Zandt Staphorst:

GEMENGDE- EN THEORETISCHE LEERWEG (GTL)

  • Marco Benard, Staphorst
  • Aline Bijker, Rouveen
  • Annemieke Bijker, Rouveen
  • Hesther Bouwman, Staphorst
  • Chantal Brand, Staphorst
  • Alien Coster, Staphorst
  • Joke Cromwijk, Staphorst
  • Alwin Dons, Rouveen
  • Gerben van Elp, Staphorst
  • Wilbert Everts, Hollandscheveld
  • Rosanne Hattem, Punthorst
  • Michiel Hoeve, Staphorst
  • Herbert Hofstede, Staphorst
  • Daniël den Hollander, Staphorst
  • Bianca van der Horst, Staphorst
  • Renske Huls, Staphorst
  • Arnout Huls, Staphorst
  • Tessa Huls, Staphorst
  • Ramon Hulst, Staphorst
  • Amanda Kleis, Staphorst
  • Roy Koekoek, Hollandscheveld
  • Larissa Kok, Staphorst
  • Arinde Koobs, Rouveen
  • Gerline Kooiker, Staphorst
  • Elise Koppelman, Staphorst
  • Naomi Kuiers, Staphorst
  • Matthias Mekelenkamp, Staphorst
  • Geerten Mol, Alteveer
  • Juliët Mulder, Staphorst
  • Lennard Mulder, Staphorst
  • Karolien Mulder, Rouveen
  • Arjen Mussche, Rouveen
  • Tjitze Oosterling, Staphorst
  • Gerco Ritsma, Rouveen
  • Annemarie Russcher, Staphorst
  • Janieke Slager, Staphorst
  • Erik Slager, Staphorst
  • Hermannes Slager, Staphorst
  • Bodine van der Sluis, Punthorst
  • Henri Snippe, Noordscheschut
  • Rutger Talen, Staphorst
  • Johanan Talen, Staphorst
  • Leonie Tuin, Staphorst
  • Albert Tuin, Staphorst
  • Chantal Veijer, Staphorst
  • Christine Vos, Staphorst
  • Sanne Winters, Rouveen
  • Rolf de Witte,Staphorst

AOC Terra Meppel:

GEMENGDE LEERWEG

  • Ticho de Boer, IJhorst
  • Julia Hulst, Staphorst
  • Nick Kievit, Staphorst
  • Amber Kooiker, Staphorst
  • Mark Kuiper, Rouveen
  • Etienne van Ommen, Staphorst
  • Sander van Reel, Rouveen
  • Ingeborg Rengers, IJhorst
  • Nienke Schra, Staphorst
  • Marcello Vos, Staphorst
  • Alexander Vos, Staphorst
  • Sander Vos, Rouveen
  • Patrick van Weeghel, Meppel

HET GROENE LYCEUM

  • Jarno de Boer, Rouveen
  • Sander Hofstede, Staphorst
  • Nick Nijboer, Staphorst
  • Jamie Nijenbrink, Staphorst
  • Leysa Oldeman, Staphorst
  • Albert Petter, Nieuwleusen
  • Joshua Smit, Staphorst
  • Geert Timmerman, Rouveen

CSG Dingstede Meppel – MAVO

  • Mike Esselbrugge, Staphorst
  • Laura Hofstede, Staphorst
  • Wesley Kooiker, Staphorst
  • Luc Oostra, Staphorst
  • Michelle Timmerman, Staphorst
  • Naomi Troost, Staphorst
  • Reynold Veldman, Staphorst

HOGER ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS (HAVO)

Stad & Esch Lyceum Meppel:

  • Jurre van der Haar, Staphorst
  • Beau van der Veldt, IJhorst

Pieter Zandt Kampen:

  • Rick Bijker, Rouveen
  • Anouk Bloemhof, Punthorst
  • Esther Brand, Staphorst
  • Annelotte Coster, Staphorst
  • Fennaly Coster, Staphorst
  • Klaasje Courtz, Rouveen
  • Wilco Dunnink, Staphorst
  • Marijke de Heer, Punthorst
  • Miryam Heutink, Rouveen
  • Robert Hoeve, Staphorst
  • Joran Hofstede, Staphorst
  • Larissa van der Horst, Staphorst
  • Ilona Hulst, Punthorst
  • Roy Hulst, Staphorst
  • Joost Kisteman, Nieuwleusen
  • Gerben Koekoek, Hollandscheveld
  • Gerona Konterman, Staphorst
  • Jolinde Kroneman, Nieuwleusen
  • Ingeborg Kuijers, Staphorst
  • Roelof Kuiper, Punthorst
  • Herbert Kuiper, Staphorst
  • Leonie Kuiper, Rouveen
  • Jaron Mol, Hollandscheveld
  • Bart Mostert, Nieuwleusen
  • Klarine Mulder, Balkbrug
  • Claudi Mulder, Staphorst
  • Adellinde Mulder, Punthorst
  • Martine Mulder, Staphorst
  • Pieter Oosterling, Staphorst
  • Freddy Russcher, Staphorst
  • Erwin Russcher, Staphorst
  • Alien Russcher, Punthorst
  • Jurrian Slager, Staphorst
  • Alieke Slappendel, Rouveen
  • Harjan Tromp, Staphorst
  • Annet Ubak, Staphorst
  • Caroline Vonder, Nieuwleusen
  • Lisanne Vos, Zuidwolde
  • Annelie Vos, Staphorst
  • Joanne Vos, Staphorst
  • Anouk Winkels, Staphorst

Greijdanus Meppel:

  • Felix Beuving, Staphorst
  • Dylan Bisschop, Rouveen
  • David Bouwmeester, Rouveen
  • Melvin Bovenhuis, Rouveen
  • Melissa Konterman, Staphorst
  • Leon Lindeboom, Rouveen
  • Elrik Schra, Rouveen
  • Marcel Tiemes, Rouveen

Greijdanus Zwolle:

  • Tim  Harink, Punthorst

CSG Dingstede Meppel:

  • Jelmer Braamskamp Rouveen
  • Damien Braamskamp Rouveen
  • Danyon Brink Staphorst
  • Carmen Compagner Staphorst
  • Rémon Dunnink Staphorst
  • Jaime Hooikammer Staphorst
  • Ramon Mussche Staphorst
  • Alicia Prins IJhorst
  • Davic Roest Staphorst
  • Manuela Smit IJhorst
  • Amber Veijer Staphorst

VOORBEREIDEND WETENSCHAPPELIJK ONDERWIJS (VWO)

Stad & Esch Lyceum Meppel:

  • Stijn de Boer, IJhorst
  • May-Mylène Harsevoort, Staphorst
  • Lareen Troost, IJhorst

Pieter Zandt Kampen:

  • Clarine Bisschop, Staphorst
  • Rosalie Dunnink, Staphorst
  • Elise Mulder, Staphorst
  • Laura Mussche, Staphorst
  • Jolanda Schoenmaker, Staphorst
  • Martijn Sok, Nieuw Balinge
  • Hilde Spiker, Staphorst
  • Daniëlle Talen, Staphorst

Greijdanus Zwolle:

  • Alisa  Evertse, Staphorst
  • Denise  Vonck, Rouveen

CSG Dingstede Meppel:

  • Esther Bijl, IJhorst
  • Sharon Bloemhof, Staphorst
  • Elles Bouwman, Staphorst
  • Kayleigh Braamskamp, Rouveen
  • Jaimy van Dijk, Staphorst
  • Jeffrey Klooster, Staphorst
  • Ruben de Weerd, Staphorst

Lees ook: