
Op vrijdag 2 januari 2016 om 16.35 uur in de namiddag werd een ongeval gemeld aan de Rijksparallelweg bij de kruising met de Viaduktweg in Staphorst. Daar heeft zich een eenzijdig verkeersongeval voorgedaan waarbij een auto zwaar beschadigd raakte.
Het voertuig raakte door nog onbekende oorzaak van de weg, raakte een paar bomen en een betonnen schampblok, sloeg over de kop en kwam weer op de wielen tot stilstand op de kruising. Bij het ongeval is de bestuurster gewond geraakt. Het slachtoffer is ter controle per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Over de ernst van de verwondingen is op dit moment niets bekend.



De weg is enige tijd volledig afgesloten geweest voor het verkeer om hulpdiensten de ruimte te geven. Na verloop van tijd kon één rijbaan weer worden vrijgegeven. Een bergingsbedrijf is gekomen om het zwaar beschadigde voertuig af te slepen.