Trompetleerlingen Maurice van Dijk succesvol op examen

08 jun , 20:16Regionaal
Julian & Floris (1)
Maurice van Dijk
De trompetklas van Maurice van Dijk kijkt terug op een geslaagd examenjaar. In de afgelopen weken legden de laatste leerlingen hun praktijkexamen af voor de hafabra-opleiding (harmonie, fanfare en brassband) of een graadexamen. Alle kandidaten slaagden voor hun examen.
Voor het A-diploma slaagden Joas Gouman, Rick Last, Koen Last, Laurent Mulder, Wout Kooiker en Anne-Lynn Hattem. Het B-diploma werd behaald door Floris Akkerman, Stein Brakke, Job Spiker, Gideon Hoeve, Levi Koobs en Niek van der Horst. Albert Westhoff, David van Marle, Pieter Faasse, Emma Talen en Joelle Slager slaagden voor het C-diploma.
Het valt Van Dijk op dat steeds meer meisjes kiezen voor de trompet. Dat zorgt volgens hem ook voor een andere dynamiek tijdens concerten die hij samen met zijn leerlingen verzorgt. Voor de zomer staat nog een bijzonder D-examen op het programma. Cristian 't Lam en Arnout Last hopen dit examen af te ronden met een concert voor orgel en trompetensemble.
De jury bestond uit Jan Maat en Eske Tibben. Maurice van Dijk is een ervaren trompettist en docent klein koper. Hij studeerde aan de Messiaen Academie, schreef de trompetboeken Spirit in Brass en Classic in Brass en ontwikkelde samen met Frank Glaser 'Methode van de 21ste eeuw'. Naast zijn werkzaamheden in de koor- en kerkwereld geeft hij les aan circa 65 privéleerlingen. Meer informatie over trompetles van Maurice van Dijk.
loading

Loading articles...

Loading