Geslaagde examenkandidaten voor het voorgezet onderwijs in 2015

Foto: Onderwijsgek

Na een spannende tijd afwachten is het eindelijk zo ver voor de examenkandidaten: de uitslag van de examens is bekend. De informatie van de volgende scholen is verwerkt: Pieter Zandt te Kampen, Greijdanus in Meppel en in Zwolle, CSG Dingstede te Meppel. De Ambelt en Stad & Esch in Meppel.

De website van de Pieter Zandt werd gisteren zo massaal bezocht dat de webhoster dacht aan een DDOS-aanval en had de website uit de lucht gehaald. De Pieter Zandt excuseert zich voor de wat verlate uitslag. De leerlingen die in Staphorst naar de Pieter Zandt gaan, gaan na het derde jaar naar Kampen. Daar doen ze dan ook hun examen.

Onderstaand de namen van alle leerlingen uit de gemeente Staphorst en enkelen uit de regio:

Pieter Zandt te Kampen

Pieter Zandt Praktijkonderwijs:

  • Bert Coster
  • Reinald Veijer
  • Jenneke Schra

Pieter Zandt Leerwerktraject

  • Luuk Bisschop, Staphorst

Pieter Zandt Basisberoepsgerichte Leerweg

  • Karlo Bloemert, Staphorst
  • Erwin Dunnink, Punthorst
  • Gerjan Dunnink, Staphorst
  • Jarno Heide, Staphorst
  • Christian den Hollander, Staphorst
  • Johan Knoppert, Staphorst
  • Harmen Kooiker, Staphorst
  • Ilona Kooiker, Staphorst
  • Dirk Mulder, Staphorst
  • Reinout Slager, Staphorst
  • Jenita Vos, Staphorst
  • Jeanet Wildeboer, Staphorst

Pieter Zandt Kaderberoepsgerichte Leerweg

  • Henriët Bloemert, Punthorst
  • Raymon Harke, Staphorst
  • Henro Hulst, Punthorst
  • Joran Hulst, Staphorst
  • Kilian Kin, Staphorst
  • Rini Koekoek, Hollandscheveld
  • Derk Mulder, Staphorst
  • Bernard Slager, Staphorst
  • Johan Slager, Staphorst
  • Klaas Slager, Rouveen
  • Erik Jan Tuin, Staphorst
  • Martijn Veldman, Punthorst
  • Gerard de Witte, Staphorst

Pieter Zandt Gemengde- en Theoretische Leerweg

  • Joanne Bijker, IJsselmuiden
  • Larissa Bloemert, Punthorst
  • Arnout de Boer, Staphorst
  • Emily Boer, Rouveen
  • Jacolien Borstlap, Schuinesloot
  • Eline Bouwman, Staphorst
  • Annelie Brakke, Staphorst
  • Harmen Brand, Staphorst
  • Lisa Brouwer, Staphorst
  • Gerdine Compagner, Staphorst
  • Casper Coster, Staphorst
  • Gerlies Courtz, Rouveen
  • Johan Dunnink, Staphorst
  • Robert Dunnink, Staphorst
  • Mariëlle van der Hoek, Staphorst
  • Christian Hokse, Staphorst
  • Emma Huisman, Staphorst
  • Lisanne Huls, Staphorst
  • Marthijn Kisteman, Rouveen
  • Janneke Knol, Rouveen
  • Hetty Koekoek, Hoogeveen
  • Jeroen Kooiker, Staphorst
  • Joanne Krale, Rouveen
  • Irene Kuiper, Rouveen
  • David Mekelenkamp, Staphorst
  • Gerard Mulder, Punthorst
  • Jurian Mulder, Staphorst
  • Claudia Mussche, Staphorst
  • Eveline Mussche, Staphorst
  • Lucinda Mussche, Staphorst
  • Yvonne Mussche, Staphorst
  • Carlo Russcher, Staphorst
  • Wim Russcher, Staphorst
  • Bart Schra, Staphorst
  • Niklas Schra, Staphorst
  • Claudi Slager, Staphorst
  • Shandro Slager, Staphorst
  • Melissa van der Sluis, Staphorst
  • Christijn Snippe, Noordscheschut
  • Gerben Timmerman, Rouveen
  • Henrico Timmerman, Staphorst
  • Henrico Tippe, Staphorst
  • Janita Tippe, Staphorst
  • Robert Tippe, Staphorst
  • Henry Veijer, Staphorst
  • Jurian Veijer, Staphorst
  • Klarinda Veijer, Staphorst
  • Marien Vos, De Wijk
  • Cees van Vulpen, Staphorst
  • Rolanda de Witte, Staphorst

Pieter Zandt Havo

  • Jelle van Binsbergen, Rouveen
  • Robert Bisschop, Staphorst
  • Esther Bloemert, Rouveen
  • Hendrik Bloemert, Punthorst
  • Martijn Bloemert, Staphorst
  • Henriët Boessenkool, Staphorst
  • Chantal Boldewijn, Staphorst
  • Rianne Brakke, Rouveen
  • Jasper Coster, Staphorst
  • Gerline Crediet, Nieuwleusen
  • Joran Dominé, Staphorst
  • Claudi Dunnink, Staphorst
  • Esther Dunnink, Punthorst
  • Géline Harke, Staphorst
  • Esther van Hattem, Noordscheschut
  • Rianne Hessels, Staphorst
  • Linda Hokse, Staphorst
  • Martine van der Horst, Staphorst
  • Henk-Jan Huls, Staphorst
  • Klarieke Huls, Staphorst
  • William Hulst, Staphorst
  • Willemieke de Jong, Nieuwleusen
  • Johan Kin, Staphorst
  • Gerieke Kok, Staphorst
  • Marthijn Koobs, Rouveen
  • Annemarie Kooiker, Staphorst
  • Chantal Krale, Staphorst
  • Robert Kuiper, Rouveen
  • Janine Mol, Hollandscheveld
  • Rianne Mol, Hollandscheveld
  • Hendrik Mulder, Staphorst
  • Marthijn Mulder, Staphorst
  • Jarno Russcher, Staphorst
  • Ilse Schra, Rouveen
  • Julian Slager, Staphorst
  • Lennart Slager, Staphorst
  • Melanie Slager, Rouveen
  • Danny van der Sluis, Staphorst
  • Thamara Smit, Staphorst (cum laude)
  • Arjen Stens, Staphorst
  • Henrianne Tippe, Punthorst
  • Corstiaan Troost, Staphorst
  • Herwin Troost, Punthorst (cum laude)
  • Shandro Ubak, Staphorst
  • Lisette Veijer, Staphorst
  • Klaas Visscher, Rouveen
  • Claudia Vos, Staphorst
  • Justin Vos, Staphorst
  • Alike Withaar, Punthorst

Pieter Zandt Vwo

  • Femmie Bisschop, Rouveen
  • Jan Jaap Blankespoor, Rouveen
  • Jannes Bloemert, Rouveen
  • Eric Brand, Staphorst (cum laude)
  • Johanne Brouwer, Staphorst
  • Henrieke van Elp, Staphorst
  • Andrea Hokse, Punthorst
  • Christian Mussche, Staphorst
  • Evert-Jan Mussche, Rouveen
  • Alice Ruitenberg, Zwolle
  • Lisa Stoffer, Rouveen
  • Kristian Ubak, Punthorst
  • Ingrid van Veen, Staphorst
  • Clazinus Veijer, Staphorst

Greijdanus te Meppel en Zwolle

Greijdanus Meppel Basisberoepsgerichte Leerweg

  •  Dennis Buitenhuis, Staphorst

Greijdanus Meppel Kaderberoepsgerichte Leerweg

  • Benita Hofstede, Rouveen
  • Marit Korterink, Rouveen
  • Marleen Kruidhof, Rouveen
  • Stefan Locht, Rouveen
  • Ellen Veldmeijer, Staphorst
  • Larissa Vos, Staphorst

Greijdanus Zwolle Kaderberoepsgerichte Leerweg

  • Matty den Boer, Nieuwleusen
  • Jaron Korterink, Rouveen

Greijdanus Meppel Theoretische Leerweg

  • Marco Buitenhuis, Rouveen
  • Ilona Compagner, Rouveen
  • Jenneke Dijk, Staphorst
  • Robin Douma, Rouveen
  • Eslie Hilboezen, Staphorst
  • Jasper Holterman, Staphorst
  • Edwin Jongsma, Staphorst
  • Edward Klein, Staphorst
  • Lennard Klosse, Staphorst
  • Mark Jan Logtenberg, Staphorst
  • Carmen Veldman, Rouveen
  • Vera Wienen, Rouveen

Greijdanus Meppel havo

  • Reinout Bisschop, Staphorst
  • Rosalie Bril, Rouveen
  • Lisanne Buitenhuis, Rouveen
  • Ruben de Haan, Rouveen
  • Aron Keizer, Staphorst
  • Ronald Kin, Rouveen
  • Geeske Kuiper, Rouveen
  • Gerjan Leeftink, Staphorst
  • Patrick Stegeman, Staphorst
  • Niels Ubak, Staphorst
  • Jordi de Weert, Staphorst

Greijdanus Zwolle havo

  • Dewy Huiskes, Staphorst
  • Eline Janssen, Staphorst
  • Marjon Korterink, Rouveen
  • Saskia Mijnheer, Rouveen
  • Vincent Priem, Nieuwleusen
  • Giselle Veerman, Rouveen
  • Christian de Weerd, Rouveen

Greijdanus Zwolle vwo

  • Silas Kappert, Staphorst
  • Ingeborg van Keulen, Rouveen
  • Sanne Visser, Rouveen
  • Michelle Wever, Nieuwleusen

CSG Dingstede te Meppel

Dingstede Mavo

  • Maxim Benedictus, Rouveen
  • Iris Compagner, Staphorst
  • Nina Dunnink, Rouveen
  • Alex Esselbrugge, Staphorst
  • Martijn Hofstede, Staphorst
  • Britt Hoogstraten, Staphorst
  • Daan Klunder, Meppel
  • Jaron Knoll, Rouveen

Dingstede Havo

  • Roël Bennink, Staphorst
  • Leon van den Berg, Staphorst
  • Marije de Boer, IJhorst
  • Lisa van der Ende, Staphorst
  • Agnes van Essen, Staphorst
  • Lennart Haveman, Staphorst
  • Miléna Keizer, Staphorst
  • Chantal Kleinjan, Staphorst
  • Jason Prins, IJhorst
  • Mandy Vogelzang, Staphorst
  • Werner Vos, Staphorst
  • Nena Witte, Staphorst

CSG Dingstede Vwo

  • Stijn Houben, IJhorst
  • Koen Kappert, IJhorst
  • Anna Schoonhoven, Staphorst
  • Yoran de Weert, Staphorst

De Ambelt, Meppel

De Ambelt Basis- Kaderberoepsgerichte Leerweg

Techniek:

  • Brandon Kool, Staphorst
  • Evander Roo, Staphorst

Economie (deelexamen):

  • Dennie Dunnink, Staphorst

De Ambelt, Theoretische Leerweg

  • Hessel Smit, IJhorst

Stad & Esch Lyceum, Meppel

Stad & Esch Theoretische Leerweg

  • Sabine van Geloven, IJhorst
  • Galid Khan, Staphorst
  • Madelin Streuper, Staphorst
  • Rita Vigirinskaja, Rouveen

Stad & Esch Havo

  • Francien Lutgendorf, Staphorst
  • Winne Meijer, IJhorst
  • Heleen Mostert, IJhorst
  • Ilse Nooi, Staphorst
  • David Postma, IJhorst
  • Danny Rook, Staphorst
  • Romi Speelman, Staphorst
  • Robin Streuper, Staphorst

Stad & Esch Vwo

  • Bahara Rahimi, Staphorst

Stad & Esch Basis- Kaderberoepsgerichte Leerweg

Economie:

  • Karim El Mokdad, Staphorst
  • Nonna Nanuru, Staphorst
  • Techniek:
  • Karlo Bisschop, Staphorst
  • Nick Bloemert, Staphorst
  • Jan-Willem Brouwer, IJhorst
  • Bas Jonkers, Staphorst
  • Rody Kuiper, Staphorst
  • Bernold Lier, Nieuwleusen
  • Corné Ubak, Staphorst

Zorg en welzijn:

  • Rosalie Jansen, Staphorst
  • Lotte Kooiker, Staphorst
  • Danique Pater, Staphorst
  • Romy Vogelzang, Staphorst

Dossier: Onderscheidingen

Reacties

article
2853
Geslaagde examenkandidaten voorgezet onderwijs
Na een spannende tijd afwachten is het eindelijk zo ver voor de examenkandidaten: de uitslag
https://staphorst.nieuws.nl/regio/2853/geslaagde-examenkandidaten-voorgezet-onderwijs-2015/
2015-06-12T13:15:08+02:00
https://cdn.nieuws.nl/media/sites/315/2015/06/Geslaagd_vlag_met_tas-e1434104696824.jpg
geslaagd, hoogeveen, ijhorst, meppel, nieuwleusen, pieterzandt, punthorst, reacties, scholen, voorjaar 2015, zwolle
Regionaal