Geslaagde examenkandidaten voortgezet onderwijs 2016

Foto: Onderwijsgek

Vandaag kregen de examenkandidaten de uitslag van de examens te horen: GESLAAGD! of gezakt…  Onderstaand de namen van alle leerlingen uit de gemeente Staphorst en enkelen uit de regio die zijn geslaagd.

Verwerkt zijn de namen van de leerlingen van de Pieter Zandt te Kampen, Greijdanus in Meppel en Zwolle, CSG Dingstede te Meppel, Stad & Esch en De Ambelt in Meppel, en het Agnietencollege in Nieuwleusen. Update: Ook het Terra College in Meppel heeft de lijsten met geslaagden vrijgegeven.

VOORBEREIDEND WETENSCHAPPELIJK ONDERWIJS (VWO)

Pieter Zandt Kampen

  • Janieke Dominé, Staphorst
  • Jannet Dunnink, Staphorst
  • Melanie Dunnink, Rouveen
  • Margriet van Elp, Staphorst
  • Herbert-Jan Hattem, Staphorst
  • Carolien de Jong, Staphorst
  • Sander Kisteman, Nieuwleusen
  • Annelie Kooiker, Staphorst
  • Hendrikje Kuiper, Punthorst
  • Annika Lier, Staphorst
  • Rianne Mulder, Staphorst
  • Esther Mussche, Staphorst
  • Hans Mussche, Staphorst
  • Roelien Russcher, Staphorst
  • Henri Schra, Staphorst
  • Martine Slappendel, Rouveen
  • Emmely Timmerman, Rouveen
  • Arnold Tippe, ’t Loo Oldebroek
  • Alice Ubak, Staphorst
  • Thirza Veijer, Staphorst
  • Arjan Visscher, Zwolle
  • Jan van Vlastuin, Wezep
  • Annelie Wagteveld, Staphorst

Greijdanus Zwolle – vwo

  • Maartje Mijnheer, Rouveen

CSG Dingstede Meppel – vwo

  • Thomas Bijl, IJhorst
  • Thijs Brinksma, Staphorst
  • Jaimie Jellema, Staphorst
  • Claudy Visscher, Staphorst
  • Joëlle de Weert, Staphorst
  • Martijn Witte, Staphorst

Stad & Esch Lyceum – vwo

  • Ties Talsma, IJhorst
  • Jordy van Ommen, Staphorst

HOGER ALGEMEEN VOORTGEZET ONDERWIJS (HAVO)

Pieter Zandt Kampen – havo

  • Rosanne Bisschop, Staphorst
  • Rosalie Brakke, Staphorst
  • Klaas Brand, Staphorst
  • Lianne Compagner, Staphorst
  • Rudolf Compagner, Staphorst
  • Henrik Dons, Rouveen
  • Elsbeth Dunnink, Staphorst
  • Roelien Dunnink, Staphorst
  • Arnoud Eenkhoorn, Rouveen;
  • Alexander Evenboer, Staphorst
  • Angela van der Horst, Staphorst
  • Stefanie Huls, Staphorst
  • Thomas Huls, Staphorst
  • Claudia Hulst, Staphorst
  • Rianne Jansen, Staphorst
  • Alette Koster, Staphorst
  • Jorelien Kuijers, Staphorst
  • Annelys Mussche, Staphorst
  • Lennart Nijenhuis, Staphorst
  • Marith van Oosten, Staphorst
  • Janet Schra, Staphorst
  • Liesbeth Slager, Staphorst
  • Henry Timmerman, Staphorst
  • Dorina Witpaard, Nieuwleusen

Greijdanus Zwolle – havo

  • Klarianne Groenendijk, Rouveen
  • Jetske Kloppenburg, Rouveen

Greijdanus Meppel – havo

  • Vincent van den Berg, Staphorst
  • Klarieke Fidom, Staphorst
  • Jorik Groenendijk, Rouveen
  • Rachelle de Weerd, Rouveen

CSG Dingstede Meppel – havo

  • Tim Berends, Staphorst
  • Hanneke van den Berg, Staphorst
  • Bjorn Boldewijn, Staphorst
  • Niels Brinkman, Staphorst
  • Esmee Hoogstraten, Staphorst
  • Justin Kiers, Staphorst
  • Melanie Kiers, Staphorst
  • Milan Kroon, Staphorst
  • Yoran Lier, Staphorst
  • Rick Meesters, Staphorst
  • Maurice Mulder, Staphorst
  • Marco Mussche, Staphorst
  • Romy Veijer, Staphorst
  • Anne-Fleur Zandbergen, IJhorst

Stad & Esch Lyceum – havo

  • Julia Bijl, IJhorst
  • Patrick Bloemert, IJhorst
  • Luca Meijer, IJhorst
  • Madina Rahimi, Staphorst
  • Roy Zandbergen, IJhorst

Gemengde theoretische leerweg – vmbo

Pieter Zandt Kampen

  • Elsbeth Balder, Rouveen
  • Klarinda Balder, Rouveen
  • Arjan Bisschop, Rouveen
  • Edith Bisschop, Staphorst
  • Esmée Bisschop, Staphorst
  • Lisanne Bloemert, Staphorst
  • Renske Boessenkool, Staphorst
  • Carolien Boldewijn, Staphorst
  • Geertje Coster, Staphorst
  • Reinout Coster, Staphorst
  • Klathilda Courtz, Rouveen
  • Hanna van Dijk, Staphorst
  • Arjanne Domine, Staphorst
  • Henrieke Dunnink, Staphorst
  • Herman Dunnink, Staphorst
  • Simone Flapper, Oldebroek
  • Matthea Geneugelijk, Staphorst
  • Marius den Hollander, Staphorst
  • Johanne Klein, Staphorst
  • Alien Kooiker, Staphorst
  • Jonathan Kooiker, Rouveen
  • Alieke Mulder, Staphorst
  • Annejet Mulder, Staphorst
  • Nienke Noordam, Staphorst
  • Carola Oldeman, Rouveen
  • Mariska Oosterling, Staphorst
  • Rosalie Russcher, Staphorst
  • Géline Slager, Staphorst
  • Stefan Slager, Staphorst
  • Julian Smit, Staphorst
  • Rianne Stoel, Staphorst
  • Jarco Talen, Staphorst
  • Mark Timmerman, Rouveen
  • Aniek Tippe, Punthorst
  • Evelien Troost, Staphorst
  • Sanne Tuin, Staphorst
  • Karl van Veen, Rouveen
  • Arjen Veijer, Staphorst
  • Romy Veijer, Staphorst
  • Dorinda Vos, Noordscheschut
  • Jacco de Vries, Staphorst
  • Esther de Weerd, Staphorst
  • Ingrid de Weerd, Staphorst
  • Wilma de Wit, Rouveen
  • Arnoud de Witte, Staphorst

Greijdanus Meppel

  • Frederick Bisschop, Staphorst
  • Danielle ten Cate, Rouveen
  • Dorien Dijk, Staphorst
  • Hannah Janssen, Staphorst
  • Lotte Palland, Rouveen
  • Bijou Stam, Rouveen
  • Rayenne van der Veen, Staphorst
  • Iris van Veen, Rouveen
  • Martijn Visscher, Rouveen
  • Jasper Wilts, Staphorst

CSG Dingstede Meppel – mavo

  • Max Brouwer, IJhorst
  • Bjorn Dozeman, Staphorst
  • Isa Nieman, Staphorst
  • Milar Troost, Staphorst
  • Ilona Wassen, Staphorst
  • Damain Witte, Staphorst

Stad & Esch Lyceum – vmbo theoretische leerweg

  • Connor Compagner, IJhorst
  • Rienk-Jan van Dam, IJhorst
  • Myrthe Haitsma, Staphorst (deelexamen)
  • Denise Timmerman, Staphorst
  • Niels Veldman, Staphorst

Agnietencollege in Nieuwleusen – vmbo theoretische leerweg

  • Nimisha Dunnink, Punthorst
  • Mellanie Schra, Rouveen

Terra College Gemengde leerweg

  • Nick Heide, Staphorst
  • Ricardo Slager, Rouveen
  • Stan van Veen, Staphorst
  • Klaas-Jan Vos, Staphorst

Kaderberoepsgerichte leerweg – vmbo

Pieter Zandt Kampen

  • Arjen Bisschop, Staphorst
  • Rosanne Bisschop, Rouveen
  • Reynoud Brakke, Punthorst
  • Chantal Coster, Staphorst
  • Karolien Engel, Staphorst
  • Machiel Haasjes, Staphorst
  • Jasper Hattem, Staphorst
  • Jurrian Hattem, Punthorst
  • Gerone Heide, Staphorst
  • Elise Huls, Staphorst
  • Hessel Hulst, Punthorst
  • Frank Koelewijn, Staphorst
  • Alianne Mulder, Zwolle
  • Klaas Mulder, Staphorst
  • Aletta Mussche, Staphorst
  • Diederick Smit, Staphorst
  • Melissa Ubak, Staphorst

Greijdanus Meppel

  • Levi Braamskamp, Staphorst
  • Michelle Driessen, Staphorst
  • Ilse de Haan, Rouveen
  • Astrid Hulst, Staphorst
  • Melanie Kisteman, Rouveen
  • Marith Koster, Staphorst
  • Sharon Kuiper, Rouveen
  • Matthias Mijnheer, Rouveen
  • Jordy Slager, Staphorst
  • Jerrold Wobben, Staphorst

Greijdanus Zwolle

  • Christiaan Bril, Rouveen
  • Maurice Haveman, Rouveen

Terra College Meppel

  • Wessel Bloemberg, Staphorst
  • Anouk Boogaart, Staphorst
  • Rick Compagner, Staphorst
  • Jasper Huizing, Staphorst
  • Lennard Kin, Staphorst
  • Estelle Voorhorst, IJhorst
  • Kaylee Vos, IJhorst

Basisberoepsgerichte leerweg – vmbo

Pieter Zandt Kampen

  • Jacob Bisschop, Rouveen
  • Marjon de Boer, Rouveen
  • Gerard Hooikammer, Staphorst
  • Henrieke Lindenholz, Punthorst
  • Corné Troost, Staphorst
  • Karlo Troost, Punthorst

Greijdanus Meppel

  • Alex Admiraal, Staphorst
  • Jerrit Hutten, Staphorst
  • Arne Mussche, Staphorst

Greijdanus Zwolle

  • Noah Kuiper, Rouveen
  • Rick Mijnheer, Rouveen
  • Xander Port, Staphorst

Terra College Meppel

  • Kelvin van den Berg, Staphorst
  • Tim Broek, IJhorst
  • Harm-Jan Lier, Staphorst
  • Igor van Ommen, Staphorst
  • Alwin Pot, Staphorst
  • Chantal Toersen, IJhorst
  • Daan Wiegand, Staphorst
  • Angelique Witte, Staphorst

Terra College Meppel – Het Groene Lyceum

  • Ellis Brinkman, Staphorst
  • Ilse Hokse, Staphorst
  • Nino Kroonenburg, IJhorst
  • Robin Lagerburg, Staphorst
  • Frank Mulder, Staphorst
  • Cecile Schra, Staphorst
  • Jasmijn Slager, Staphorst
  • Cédric Vos, Staphorst

Stad & Esch Beroepencollege

VMBO Basis- en Kaderberoepsgerichte Leerweg

Handel en administratie

  • Tara van Dijk, Staphorst
  • Demi Haveman, Staphorst
  • Frank Hoogendijk, Staphorst

Metalektro

  • Dennis Hoefman, Staphorst

Voertuigentechniek

  • Chris Bloemberg, Staphorst
  • Laurens Dominé, Staphorst
  • Alan Halfmouw, Staphorst
  • Reinoud Harke, Staphorst
  • Dennis Huls, Rouveen
  • Mike Hulst, Rouveen
  • Johan Mussche, Staphorst
  • Reinaud Veijer, Staphorst

Zorg en welzijn-breed

  • Renate Timmerman, Staphorst

De Ambelt, Meppel – vmbo basis- en kaderberoepsgerichte Leerweg

Consumptief – horeca

  • Dennie Dunnink, Staphorst (deelexamen)

Pieter Zandt te Kampen, gecertificeerd voor Praktijkonderwijs op de

  • Jenneke Schra

Lees ook:

Dossier: Onderscheidingen
X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden