Zonnebloem Staphorst maakt rondvaart vanuit Urk

03 sep , 17:57Lokaal
IMG-20260901-WA0015
De Zonnebloem afdeling Staphorst
De Zonnebloem afdeling Staphorst heeft dinsdag 1 september 2026 met ruim honderd deelnemers en vrijwilligers een rondvaart gemaakt vanuit de haven van Urk. De activiteit was de eerste na de zomervakantie en trok zoveel belangstelling dat aanvankelijk een reservelijst nodig was.
De deelnemers vertrokken met twee bussen en enkele auto's vanuit Staphorst naar Urk. Daar gingen zij aan boord van passagiersschip De Zuiderzee voor een rondvaart over een deel van het IJsselmeer. Volgens het bestuur werd door de deelnemers positief op de dag teruggekeken.
Tijdens de vaartocht vertelde de bemanning over de geschiedenis van Urk en over wat onderweg te zien was. Halverwege de tocht kregen de deelnemers bovendien een presentatie van Urker klederdracht. Ook werd aan boord een warme maaltijd geserveerd met kibbeling, frites en salade.
De Zonnebloem afdeling Staphorst bestaat dit jaar 35 jaar en wilde daarom de activiteiten in het jubileumjaar een extra feestelijk tintje geven. Een bijdrage van 2.500 euro van Stichting Wij Support Staphorst maakte het mogelijk de eigen bijdrage van de deelnemers beperkt te houden.
loading

Loading articles...

Loading