Voorjaarsconcert CMV Prinses Margriet: 'Muziek door de jaren heen'

01 apr 2015, 9:30 Lokaal
cmv prinses margriet groepsfoto e1427539329574
CMV Prinses Margriet

De christelijke muziekvereniging “Prinses Margriet” uit Rouveen-Staphorst gaf op zaterdag 28 maart weer een voorjaarsconcert in de sporthal in Staphorst.

Het fanfareorkest o.l.v. Erik van der Weerd, de malletband o.l.v. Tim van Klompenburg, het jeugdorkest en C orkest o.l.v. Jennifer Krale en de jeugdslagwerkgroep o.l.v. Cees Leerling lieten hun kunsten horen. Het thema dit jaar was: Muziek door de jaren heen. (van de jaren ’60 tot nu). Het optreden weergegeven in 6 video's.

CMV Prinses Margriet - 01 - ABBA Medley

CMV Prinses Margriet - 02 - Arsenal

CMV Prinses Margriet - 03 - The Best

CMV Prinses Margriet - 04 - Wake Me Up

CMV Prinses Margriet - 05 - C-Orkest

CMV Prinses Margriet - 06 - Jeugdorkest

Het concert vond plaats in de sporthal te Staphorst en begon om 20.00 uur. (deur open 19.30 uur) De entree voor volwassenen € 8,00 en voor kinderen onder de twaalf jaar € 4,00. Donateurs hadden vrije toegang op vertoon van hun donateurskaart.