Op woensdag 22 juli 2026 vanaf 14.00 uur vindt tijdens de SAS-week opnieuw de Obstacle Run Staphorst plaats. Start en finish zijn op het marktplein in Staphorst, tegenover het gemeentehuis. De inschrijving is inmiddels gesloten, maar bezoekers kunnen langs het parcours de deelnemers aanmoedigen.
De middag begint met de kidsruns en de ouder-kindcategorieën. Tussen 14.00 en 14.45 uur starten de deelnemers aan de 3,5 kilometer. Vervolgens vertrekken tussen 14.50 en 15.10 uur de deelnemers aan de 6 kilometer, zowel in de jeugd-, ouder-kind- als volwassenencategorie. Vanaf 15.15 uur starten de deelnemers aan de 11 kilometer. De Team Challenge over 11 kilometer vanaf 16.50 uur, gevolgd door de Team Challenge over 6 kilometer vanaf 17.55 uur.
De deelnemers krijgen onderweg een uitdagend parcours voorgeschoteld met hindernissen, modder, water en klimobstakels. Er zijn categorieën voor kinderen vanaf 7 jaar, ouder-kindteams, individuele deelnemers vanaf 12 jaar en teams van vijf personen.
Obstacle Run Staphorst is een evenement van Stichting Activiteiten Staphorst (SAS) en wordt mogelijk gemaakt door de inzet van meer dan 150 vrijwilligers. Voor bezoekers zijn onder meer bij Sporthal Staphorst en rond het marktplein gratis parkeerplaatsen beschikbaar.